Krásná.cz aneb rady nad zlato od mladých „hledaček“

15. dubna 2013 v 20:39 | Ornella van Cor
Tato stránka je fenoménem posledních let a mě nepřestává vyvádět z úžasu. Po dlouhé době jsem na ní opět zavítala a se zvědavostí sobě vlastní jsem přelouskala několik článků vyhlížejících poutavým titulkem. Ale chyba lávky - po rozkliknutí na mě čekaly jen další a další slátaniny, které si člověk může přečíst všude jinde a mnohdy s mnohem serióznější hlavičkou. Vím, že mě za tento článek nebudou mít mnohá děvčata v lásce, ale budiž, já s tím dokážu žít.

Pokud zabrousím ve výtahu článků náhodných "hledaček" (= dívky, které stále nenašly samy sebe a tak se snaží radit ostatním ve věcech, které zrovna objevily) do historie, zjišťuji, že třetina všech blogů už v současnosti neexistuje. Čím to asi bude! Abych ale jen nekritizovala. Několik článků mě zaujalo nejen titulkem, ale překvapivě i obsahem a se zájmem jsem u těchto pisálků vyhledala blogy, abych se podívala, jestli je ta kvalita dlouhodobá, nebo se jednalo jen o krátkodobé požehnání múzy.

Jistě si teď říkáte, že je jen otázkou času, kdy pro Krásná.cz začnu také psát. Já se toho neštítím. Jsem pozitivní člověk a myslím, že mám lidem co nabídnout. Pokud se někdy rozhodnu poslat jim svůj článek, bude to jen a jen s dobrým úmyslem. Ale to je hudba budoucnosti. Zatím se můžu věnovat drobnému pomlouvání!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HotChelleAdelle HotChelleAdelle | Web | 21. dubna 2013 v 12:32 | Reagovat

Ano, ano a ano! Mám na tento web úplně stejný názor :D
Ale zas na druhou stranu, proč by ne? Píšeš hodně kvalitní články, třeba bys jim pomohla rozšířit svou popularitu :D Samozřejmě jen, jestli o to stojíš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama