Červenec 2013

Můj temný pasažér se vrátil

3. července 2013 v 13:39 | Ornella van Cor |  Everything
Vím, že přicházím s křížkem po funuse, ale - prázdniny jsou tu! Já je letos pojala hlavně pracovně, takže červenec promakám, v srpnu si snad odpočinu, protože to už náramně potřebuji. Celý tento měsíc jsem v Praze, s panem D. tu pracujeme a bydlíme, takže paráda, užívám si to tu. Dnes mám první den volna, tak budu relaxovat a zítra hurá na Já padouch 2! :) Už se moc těším, tu pohádku miluji! :)

Od dnešního rána jsem nějaká unavená, a tak jsem si chtěla pustit seriál a v klidu se u něj prospat. Když jsem ale najela na svou oblíbenou stránku, nemohla jsem uvěřit vlastním očím - nový Dexter! V tu ránu jsem byla zcela vzhůru. První díl poslední série byl spektakulární! Už se nemohu dočkat dalších dílů, protože to je jeden z mých oblíbených seriálů a spolu s Pretty Little Liars je to momentálně top v mém žebříčku. Uvidíme, co nám přinesou následující týdny.

Jinak plánuji dovolenou a pořád se nemohu rozhodnout. S panem D. chceme jet k moři, ale kdoví, jak to všechno nakonec dopadne. :)

Kvůli práci a ostatním povinnostem teď nezaručuji, že budu na blogu aktivní, ale pokusím se. :) Rozhodně budu informovat o mém životě v hlavním městě. :)

dneska si dám, yammy!