Existuje dokonalá partie?

24. července 2014 v 7:59 | Ornella van Cor |  Everything
Dnes nebudeme mluvit o ženských nebo mužských křivkách, jak by se z názvu mohlo zdát, dnes budu polemizovat o dokonalém protějšku. I když nejsem velký fanda romantických filmů, včerejší béčková "Dokonalá partie" mě v mnoha ohledech vzala za srdce. Proč?

Protože je to jedno velké klišé. Trošku neurotická holka, která ve skrytu duše závidí sestře, že si oblékne svatební šaty dříve než ona, okouzlující chlap s takovým charismem, že i George Clooney by mu mohl závidět a v neposlední řadě bad boy v podání ex snoubence a ex milence obou sester. Potkat tak v životě jediného člověka, který něco podobného zažil, možná bych i přistoupila na myšlenku, že zázraky se dějí. V mém světě ovšem ne.

Dokonalá partie je pojem srovnatelný s perpektum mobile. Každý se snaží přijít jak na to, ale ve skutečnosti všichni vědí, že je to nemožné. Jistě, teď mi může deset holek oponovat, že to tak není, že jejich pan Dokonalý už je na světě, že to je to největší štěstíčko, zlatíčko a podobně. Ale na to já nehraju. Každý chlap je záporák, a proto je máme tak rádi. A upřímně - kdyby existovala dokonalá partie a my měly to štěstí, nebudily bychom se v noci strachem, že nám uteče za jinou? Nepodezíraly bychom každý jeho pohled, každou esemesku? Já myslím, že ano.


Ale co když se pletu. Co když je možné najít dokonalou partii. Muže, který okouzlí každého, koho potká. Muže, kvůli kterému bude ranní vstávání snesitelnější a usínání krásnější. Všem, které ještě neztratily iluze přeji úspěšné hledání toho pána s velkým D. Třeba na něj také jednou narazím a pak budete první, kdo se o tom dozví.


Odkaz na film Dokonalá partie zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ellie. ellie. | Web | 24. července 2014 v 21:22 | Reagovat

promiň, ale pana s velkým D zní strašně vtipně:DD
ok, klídek:DDD
:D
klídek.

jinak děkuji:)
florida zní nádherně:))
a na ten film se třeba taky podívám, uvidíme, zní to zajímavě:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama